Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szklane koraliki do much FFGene
Szklane koraliki do much FFGene
Szklane koraliki do much FFGene
Szklane koraliki do much FFGene

Szklane koraliki do much FFGene

Rozmiar/KolorCena / szt.RabatDostępność i wysyłkaKup za punktyIlość
3.3 mm - Lt. Yellow
3.3 mm - Lt. Yellow3.3 mm - Lt. Yellow
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015182
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.3 mm - Lt. Yellow3.3 mm - Lt. Yellow
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015182
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.3 mm - Olive
3.3 mm - Olive3.3 mm - Olive
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015183
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.3 mm - Olive3.3 mm - Olive
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015183
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Lt. Brown
3.8 mm - Lt. Brown3.8 mm - Lt. Brown
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015158
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Lt. Brown3.8 mm - Lt. Brown
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015158
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Black
3.8 mm - Black3.8 mm - Black
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015151
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Black3.8 mm - Black
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015151
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Beige
3.8 mm - Beige3.8 mm - Beige
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015152
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Beige3.8 mm - Beige
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015152
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Fire Orange
3.8 mm - Fire Orange3.8 mm - Fire Orange
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015154
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Fire Orange3.8 mm - Fire Orange
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015154
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Green
3.8 mm - Green3.8 mm - Green
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015155
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Green3.8 mm - Green
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015155
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Lt. Green
3.8 mm - Lt. Green3.8 mm - Lt. Green
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015159
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Lt. Green3.8 mm - Lt. Green
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015159
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Lt. Olive
3.8 mm - Lt. Olive3.8 mm - Lt. Olive
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015160
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Lt. Olive3.8 mm - Lt. Olive
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015160
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Lt. Orange
3.8 mm - Lt. Orange3.8 mm - Lt. Orange
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015161
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Lt. Orange3.8 mm - Lt. Orange
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015161
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Orange
3.8 mm - Orange3.8 mm - Orange
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015162
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Orange3.8 mm - Orange
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015162
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Pale Green
3.8 mm - Pale Green3.8 mm - Pale Green
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015163
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Pale Green3.8 mm - Pale Green
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015163
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Shrimp Orange
3.8 mm - Shrimp Orange3.8 mm - Shrimp Orange
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015167
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Shrimp Orange3.8 mm - Shrimp Orange
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015167
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Soft Pink
3.8 mm - Soft Pink3.8 mm - Soft Pink
Cena na telefon Cena regularna: Najniższa cena z 30 dni przed obniżkąNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Rabat
ID:10015168
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
3.8 mm - Soft Pink3.8 mm - Soft Pink
Cena na telefon Cena regularna: odNajniższa cena z 30 dni przed obniżkąodNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015168
() Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Kup za punkty
2.8 mm - Fire Orange2.8 mm - Fire Orange
2.8 mm - Fire Orange
4,99 zł brutto
Cena katalogowa:
Rabat
ID:10015192
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Kup za punkty
Suma wybranych produktów:
(Zniżka %)
0
brutto / 1szt.
/ 1szt.
Możesz kupić także poprzez:
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.
Najniższa cena przed obniżką więcej
3.3 mm - Lt. Yellow
-
3.3 mm - Olive
-
3.8 mm - Lt. Brown
-
3.8 mm - Black
-
3.8 mm - Beige
-
3.8 mm - Fire Orange
-
3.8 mm - Green
-
3.8 mm - Lt. Green
-
3.8 mm - Lt. Olive
-
3.8 mm - Lt. Orange
-
3.8 mm - Orange
-
3.8 mm - Pale Green
-
3.8 mm - Shrimp Orange
-
3.8 mm - Soft Pink
-
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

FFGene Glass Beads to bardzo lekkie, plastikowe główki do nimf i innych much, w których ważny jest kolor oraz objętość przy niewielkim dodatkowym obciążeniu. Mogą tworzyć kolorową główkę albo punkt kontrastowy, pozostawiając kontrolę nad tempem tonięcia pozostałym elementom wzoru.

Budowa i zastosowanie

Główkę zakłada się na haczyk przed wykonaniem tułowia. Średnicę należy dobrać do proporcji muchy, a otwór sprawdzić względem oczka i kolanka konkretnego haczyka. Tworzywo sztuczne wnosi znacznie mniej masy niż metalowa główka o zbliżonym rozmiarze, dlatego dobrze sprawdza się w lekkich nimfach oraz konstrukcjach prowadzonych tuż pod powierzchnią. Po nasunięciu ustabilizuj element nicią i materiałami tułowia, tak aby nie przesuwał się podczas łowienia.

  • Materiał: lekkie tworzywo sztuczne.
  • Funkcja: dodaje koloru i objętości przy małym wpływie na masę muchy.
  • Zastosowanie: lekkie nimfy i wzory podpowierzchniowe.
  • Montaż: rozmiar oraz otwór trzeba dopasować do wybranego haczyka.
  • Opakowanie: ponad 250 sztuk.
Marka
Kod producenta
5907737523886
Rozmiar/Kolor
2.8 mm - Fire Orange
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 565 opinii
pixel